Yükleniyor

:

KURUMSAL

Ürettiği ürünlerinin yüksek kalitesi ile Türkiye’de bilinen ve seçkin bir firma olan “Dalgıç Yangın Güvenlik ve Koruma Sistemleri Sanayi”1989 yılından bu yana siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Ürünlerimiz özellikle otomobiller için uygun olan 1 kg’dan başlayip yüksek hacimli endüstriyel kullanimlar için ideal olan 250 kg ‘a kadar devam eden yangın söndürme cihazları ve diger tüm yangın sondürme sistemleridir.

Üretimini yapmis oldugumuz Yangin Dolapları ¾” ; 1” ;2” ;21/2”  Hortum caplarında ihtiyaca uygun ölçülerde ve Tek Kabin, çift kabin, bina dışı,camlı gibi vb. modellerden oluşmaktadır.Ayrıca Bilgi işlem odaları, Elektrik Odaları gibi yerlere FM200 Gazlı Söndürme sistemi temini ve montajı yapılmaktadır. Türkiye’ de cihazların üretiminde çzel bir teknik olan sıvama yöntemini uygulayıp diğer üretim metotlarına kıyasla cok yüksek test basıçları elde eden ilk firmadır. Ürünlerimiz ve üretimde kullanılan malzemeler; EN3-7, EN1866, EN54, EN671-1/2 CEO062 , ISO 9001-2008, UL FM , Sanayi Bakanlığı Garanti Sertifikası, Hizmet Yeterlilik Sertifikası, Imalat Yeterlilik Belgesi, Yangin Sandürme Sistemleri ve Elemanları Muayene ve Test Sertifikasına Sahiptir, Ürünlerimiz Turkiye’ de ve Uluslararası market ve yapı marketlerinde satılmakta olup devlet ve özel hastanelerde , otellerde , fabrikalarda , gemilerde , otomobillerde evlerde ve daha bir çok alanda kullanılmaktadır.

Kalite ve müşteri memnuniyeti bizim temel çıkış noktamızdır. Vizyonumuz toplam kalite standartlarını kazanmak ve onu korumaktır. Koşullar ne olursa olsun , Dalgıç yüksek kalitesi ile pazardaki hak ettigi yeri almaktadir.

DALGIC Organizasyonu Bakü, İstanbul , Bursa , İzmir ve Antalya merkezli olmak üzere temsilciliklerde faaliyettedir. Kurumsallaşma ve profesyonelleşme yolunda cok ciddi adımlar atılmıştır. Ozellikle üretim ve satış sonrası hizmetler de sektörün en güçlü firması olan DALGIÇ YANGIN' nın mühendis, yangın güvenlik uzmanları, teknik ve ofis olmak üzere 100’ e yakın calışanı vardır. Her yıl üretim kapasitemiz hızla artmaktadır.

Garantimiz 2 yıl boyunca devam etmektedir. Tüm bölgelerde servislerimizin olması satış sonrası müşteri taleplerini en hızlı şekilde uygulamamızı sağlamaktadır. Ayrıca eğitim danısmanlık , yangın güvenliği proje ve mühendislik hizmetleri de sunarak her türlü yangın riskini minimum düzeye indirmektir.

DALGIÇ YANGIN; Deniz Müsteşarlığı Bçlge Md. B.02.1.DNM.10.06.02.02.GD-24 sayılı yetki belgesi ile Yangın Söndürme sistemleri veya elemanları muayene ve test sertifikasi verme yetkisine sahiptir.

Copyright © 2016 - 2019 Dalgıç Yangın Güvenlik A.Ş. - BRAND MEDYA